Det ultimata precisionsbits-setet innehåller viktiga delar för reparation av mobiltelefoner, surfplattor, datorer och andra föremål. De flesta elektronikprodukters livslängd kan förlängas med en enkel reparation som ofta kan hittas i instruktionsböcker på nätet. 46 st förpackade i ett fodral tillverkat av RCS-certifierad återvunnen aluminium. Totalt återvunnet innehåll: 22% baserat på total produktvikt. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen. Setet innehåller skruvmejselhandtag och pincett. Bits-hållarna är magnetiska och är lätta att placera och ta ut ur fodralet.
2.92 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 452,00 | 440,00 | 428,00 | 416,00 | 408,00 | 400,00 |
Gear X tar hantverk till en högre nivå med extremt solida verktyg som har en lång livslängd. Alla våra produkter är verktyg med en unik och lyxig utstrålning.
Gear X erbjuder alla en lyxig och stabil upplevelse. Varumärket har tagits fram för de som värdesätter hållbara och tåliga verktyg. Verktygen från Gear X är av hög kvalitet och framtagna för att hålla länge och se till att jobbet blir gjort.
| Artikelnummer | P221.261 |
| Storlek | 15 x 3.6 x 3.6 cm |
| Vikt | 257g |
| Tryckyta | 15 x 80 mm |
| Material | Återvunnen aluminiumlegering |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://gearxtools.com/nl/contact/ product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2253 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |