Crosspack är en stöldsäker axelväska designad för moderna nomader. Den är tillverkad av slitstarkt, skärbeständigt Cordura-tyg och kombinerar urban estetik med funktionalitet. Dess tuffa vadderade konstruktion och smarta fickor håller dina tillhörigheter organiserade och säkra, med RFID-skydd för ökad säkerhet. 3-punkts stöldskyddsspänne ger sinnesro, så att du kan fokusera på din omgivning snarare än på din väska. Den är tillverkad av vatten- och smutsavvisande återvunnet PET-tyg och erbjuder komfort och skydd för vardagsbruk eller resor.
| Artikelnummer | GI1163671-03 |
| Material | Polyester |
| Höjd | 16 cm |
| Bredd | 9 cm |
| Längd | 28 cm |
| Storlek | 9 cmx16 cmx28 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 280/13.5 |
| Paketerad i polybag | Nej |
| Paketerad i kartong | Ja |
| Kartongstorlek | 51 cmx60 cmx33 cm |
| Leveranstid | Utan logo: Omgående | Med logo: Ca 1 arbetsveckor (efter godkänt korrektur) |
| Ursprungsland | Kina |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo GI116367103 | 633 st |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |