Här är vår anpassningsbara musmatta - en duk för din kreativitet! Den är tillverkad av halkfritt gummi och slitstark polyester och är den perfekta blandningen av funktion och personlig stil. Sublimera din design sömlöst och spela eller arbeta med precision. Lyft din arbetsyta, ett klick i taget!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 | 10000 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 12,60 | 12,40 | 12,20 | 11,40 | 11,00 | 10,60 | 10,00 | 9,40 | 9,00 |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Artikelnummer | 95022-N0001 |
| Material | Polyester, Rubber |
| Bredd | 180mm |
| Längd | 220mm |
| Höjd | 2mm |
| Vikt | 51g |
| Ursprungsland | China |
| Social Compliance | Amfori BSCI, SMETA |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT95022.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 390mm x 250mm x 310mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 95022-N0001 | 43605 st |
| Inkommande lager 2026-10-07T00:00:00+02:00 | 4899 st |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |