Här är den bästa USB-laddaren du kan önska dig. Monterey är en 20W PD GAN-laddare med EU-kontakt som levereras med en supersnabb typ C-port och ytterligare en USB A-port för ultimat mångsidighet. GAN är en ny laddningsteknik som möjliggör en mycket mindre storlek för kraftfulla adaptrar, mindre värme så mycket säkrare och en högre energieffektivitet så att mindre energi går förlorad i laddningsprocessen. Monterey är tillverkad av RCS (Recycled Claim Standard) certifierad återvunnen brandsäker PC. Totalt återvunnet innehåll: 38% baserat på artikelns totala vikt. Urban Vitamin-artiklarna är tillverkade utan PVC och förpackade i plastreducerade förpackningar
• Med GAN-laddningsteknik
• Avancerad temperaturkontroll
• Hög effekt men kompakt design
• Ultrasnabb 20 W PD-laddning via USB C
• Dubbel utgång
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• TÜV säkerhetstestad
1.66 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 195,00 | 190,00 | 185,00 | 180,00 | 176,00 | 173,00 |
Urban Vitamin är ett high end elektronikmärke, speciellt framtaget för den generation som växt upp med en mobil livsstil. Vi står för innovativa produkter av hög kvalitet med längre hållbarhet än den genomsnittliga trenden. Genom att använda rena material med en ärlig historia.
| Artikelnummer | P301.9701 |
| Storlek | 7 x 3.6 x 3.2 cm |
| Vikt | 43g |
| Tryckyta | 10 x 20 mm |
| Material | rPC |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med lågspänningsdirektivet 2014/35/EU, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 571 |
| Nästa Leverans : 2026-09-08 | 2000 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |