Kabeln Alasia 5-i-1 är utdragbar, datasynkroniserad och 45 W snabbladdade och tillverkad av återvunnen plast med ett hållbart och snyggt element av återvunnen aluminium som gör den till en elegant och mer ansvarsfull laddningslösning. Denna kabel har en USB-A- och en Typ-C-ingångskontakt kombinerad med en 2-i-1 Typ-C-, Lightning/mikro USB-kombi-utgångskontakt. USB-C till USB-C ger en uteffekt på max 45 W, USB-A till USB-C max 24 W och alla andra anslutningsalternativ max 15 W. Kompatibel med både CarPlay och Android Auto samt ett inbyggt telefonställ för extra bekvämlighet. Oavsett om du är hemma, på kontoret eller på resande fot kommer kabeln Alasia med prestanda och stil i ett kompakt paket. Kabellängd: 100 cm.
4,69 kg
| Antal | 1 | 100 | 1000 |
|---|---|---|---|
| Pris/st | 74,00 | 72,00 | 70,00 |
PF Concept - experten på produktmedia. Din pålitliga partner i 50 år och eftersom världen ständigt förändras fortsätter vi att tänka framåt! Vi vill supporta dig i övergången till en än mer hållbar produktmediabransch. Vi väljer alltid ut våra produkter med omsorg och garanterar en transparent leveranskedja. Vi är stolta när din expertis erkänns och vill därför stärka dig med kunskap, inspiration och digitala verktyg. Spara värdefull tid så att du kan fokusera på att sälja. Att sälja produkter som gör varumärken och människor stolta!
| Artikelnummer | 12442021 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 60 |
| CO2-avtryck | 4,69 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | KINA |
| Material | Återvunnet aluminium, Återvunnen ABS plast |
| Diameter | 6,1cm |
| Storlek | 100 x 2,2 x Ø 6,1 cm |
| Förpackning | 200st |
| Bruttovikt | 13kg |
| Vikt | 12,35kg |
| Förpackning | 61x50x39cm |
| GTIN / EAN | 8713159683353 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | RCS,FSC®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 0 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |