Tin unisex Aware crewnecktröja är tillverkad av 280 g/m² 50% återvunnen polyester och 50% återvunnen bomull, och har en tidlös silhuett och en förstärkt ribbad halsringning för extra komfort och stil. Tröjan innehåller Cyclo®-återvunna fibrer där försorterat avfall som bestämmer garnets färg har använts. Dessa fibrer minskar inte bara behovet av nya resurser utan bidrar också ett engagemang för ett cirkulärt liv genom att minska mängden avfall och verka för ett slutet kretslopp. Alla tröjor levereras dessutom med en Aware-spårare. Denna innovativa funktion gör det möjligt för användare att spåra varans ursprung och resa via en QR-kod, vilket ökar transparensen i leveranskedjan och bidrar till en starkare koppling mellan produkten och dess produktionsprocess.
2,68 kg
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 400,00 | 390,00 | 380,00 | 370,00 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XXS | |
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| XXL | |
| 3XL |
Havregryn
Väskor och accessoarer som med en moderiktig kombination av utomhusliv och urbana trender.
| Artikelnummer | 3754307 |
| Minsta antal vid order | Produkten kan beställas i färre antal men en avgift kan då tillkomma |
| Green Points | 53 |
| CO2-avtryck | 2,68 kg |
| Modell | None |
| Ursprungsland | BANGLADESH |
| Material | 50% Återvunnen bomull och 50% Återvunnen polyester, 280 g/m2 |
| Förpackning | 15st |
| Bruttovikt | 7kg |
| Vikt | 6,65kg |
| Förpackning | 53x35x23cm |
| GTIN / EAN | 8713159705062 |
| GPSR-Information | PF Concept International Coöperatief U.A. 2371 DX Roelofarendsveen The Netherlands PF Concept UK Neptune House Sycamore Trading Est Squires Gate La Blackpool FY4 3RL United Kingdom E-post: http://www.pfconcept.com/contact/ |
| Certifikat | OEKO-TEX®BSCI |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| XXS | 102 |
| XS | 267 |
| S | 322 |
| M | 442 |
| L | 647 |
| XL | 303 |
| XXL | 89 |
| 3XL | 95 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |