3-lagers varm softshell med membran, termiskt reflekterande zon, dragkedja i full längd med hakskydd och flik, avtagbar, justerbar huva med foder, huva och nederkant justerbar med elastisk dragsko, justerbar ärmfåll med kardborreband, fickor med vattentät omvänd dragkedja, påsydda fickor med dragkedja, inre bröstficka med dragkedja , möjlighet till varumärkesprofilering i sidofodret, böjt och något förlängt bakstycke, kontrastelement, innerfleece med noppfri yta
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 896,66 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL | |
| 3XL |
Marlboro-röd
| Artikelnummer | W5523 |
| Grammage | 320 g/m² |
| Materialets sammansättning | 6 % elastan |
| Tyg | softshell |
| Behandlingar | noppfri yta |
| Tvättbar vid | 30 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Vattentät | 10 000 mm |
| Andningsbar | 4 000 g/m²/24 h |
| Modell | Herr |
| Material | Softshell: 94 % polyester, 6 % elastan TPU-membran Mikrofleece: 100 % polyester, noppfri yta mellanlager och foder: 100 % polyester vattentät 10 000 mm, andningsförmåga 4 000 g/m²/24h |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| S | 354 |
| M | 515 |
| L | 494 |
| XL | 450 |
| 2XL | 417 |
| 3XL | 457 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |