3-lagers softshell med membran, imponerande softshell-struktur, Nanotex®-yta som förhindrar vatteninträngning, något midjeformad skärning, dragkedja i full längd med flik, huva med dragsko, huva och ärmfåll justerbara med kardborreband, fickor med omvänd dragkedja, bröstficka, böjt och något förlängt bakstycke, kontrastelement, Skötselråd för softshell-tyg
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 699,08 |
| Storlekar | Antal |
|---|---|
| XS | |
| S | |
| M | |
| L | |
| XL | |
| 2XL |
Svart
| Artikelnummer | 53201 |
| Grammage | 280 g/m² |
| Materialets sammansättning | 4 % elastan |
| Tyg | NANOTEX® RESIST |
| Vattentät | 5 000 mm |
| Andningsbar | 600 g/m²/24 h |
| Tvättbar vid | 30 °C |
| Etikett | vävd |
| Typ av tillämpning | broderi, digital överföring, litografisk överföring, screentryck överföring, etikettbyte |
| Minsta antal styck | 1 pcs |
| Styck i påse | 1 pcs |
| Modell | Dam |
| Material | Softshell: 100 % polyester, NANOtex®-yta TPU-membran perforerad mikrofleece: 100 % polyester vattentät 5 000 mm, andningsförmåga 600 g/m²/24h |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
| XS | 586 |
| S | 396 |
| M | 667 |
| L | 453 |
| XL | 185 |
| 2XL | 316 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |