En lätt och kompakt 600 ml flaska i högkvalitativt rostfritt stål med ett lock i hållbart framställd PP. Den rymmer även vårt Binchotan-kolfilter samt isbitar. Det rostfria stålet och PP-locket har en praktisk bärögla. Endast handtvätt
• Designad i London
• Donation till ?1% for the planet?
• Exklusivt detaljhandelsvarumärke för high-end
• Slitstark design
1.66 KG
| Artikelnummer | P439.1233 |
| Storlek | 7.4 x 7.4 x 19.7 cm |
| Vikt | 160g |
| Tryckyta | 233 x 70 mm |
| Material | Rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://black-blum.com/pages/contactus askme@black-blum.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2507 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |