Denna 600 ml vattenflaska har en distinkt dubbelfärgad utsida med en snygg "half-and-half"-design. Den dubbelväggiga vakuumkonstruktionen i återvunnet rostfritt stål håller dryckerna kylda i upp till 15 timmar eller varma i upp till 5 timmar. Vattenflaskan passar de flesta vanliga mugghållare i bilar, vilket gör den perfekt för användning i farten. Tillverkad av RCS-certifierade (Recycled Claim Standard) återvunna material, vilket säkerställer en helt certifierad leveranskedja för de återvunna materialen. Fri från BPA. Inklusive FSC®-certifierad presentförpackning i krafttub. Totalt återvunnet innehåll: 95% baserat på varans totala vikt.
• Förpackad i en lyxig presentförpackning i tub
• Tillverkad av bevisat återvunnet material
• Slående dubbelfärgad exteriör
• BPA-fri
2.7 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 214,00 | 208,00 | 202,00 | 197,00 | 193,00 | 189,00 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P437.0701 |
| Storlek | 24.4 x ø 7 cm |
| Vikt | 330g |
| Tryckyta | 30 x 80 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,Rostfritt stål |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4208 |
| Nästa Leverans : 2026-07-26 | 4000 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |