En modern och slitstark vakuumflaska med dubbla väggar, tillverkad av återvunnet rostfritt stål. Utformad för praktisk användning med ett bekvämt handtag, perfekt för äventyr. Locket erbjuder två praktiska öppningar: en för smidigt dryckesintag och en för enkel påfyllning och rengöring. Vakuumkonstruktionen håller drycken kall i upp till 12 timmar och varm i upp till 4 timmar. Tål ej diskmaskin eller mikrovågsugn, endast handdisk. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierat återvunnet rostfritt stål. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 65 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Dubbelväggig
• Tillverkad av rostfritt stål
• Vakuumflaska
• Volym 600ml
• Bärhandtag
2.73 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 209,00 | 204,00 | 198,00 | 192,00 | 189,00 | 185,00 |
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Artikelnummer | V4300605 |
| Storlek | 25.8 x ø 7.2 cm |
| Vikt | 370g |
| Tryckyta | 226 x 130 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 9271 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |