Möt Peakflow, den ultimata 1200 ml-termomugg som är utformad för dem som behöver lite extra. Det bekväma handtaget och den smala basen gör den lätt att bära och passar in i de flesta mugghållare, så att du kan dricka när du är på språng. Peakflows dubbelväggiga, vakuumisolerade kropp är tillverkad av hållbart återvunnet rostfritt stål och håller drycken vid perfekt temperatur. Den har ett spillsäkert lock med en dubbel funktion för att sippa eller använda det medföljande sugröret av plast med silikonspets. RCS-certifierad, med 29 % återvunnet innehåll och BPA-fri. Perfekt praktisk och miljövänlig, vi rekommenderar handtvätt. Bulkförpackad.
4.57 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 168,00 | 164,00 | 159,00 | 155,00 | 152,00 | 149,00 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P437.3301 |
| Storlek | 27.7 x ø 7 cm |
| Vikt | 523.7g |
| Tryckyta | 40 x 80 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 7142 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |