Den mest populära muggen nu lämplig för perfekt 360-digitaltrundtryck. En 900 ml mugg designad för att släcka törsten på ett miljövänligt sätt, tillverkad av återvunnet material. Oavsett om du arbetar, tränar eller reser är den här drickmuggen perfekt. Det innovativa locket har en roterande mekanism med tre lägen: en spillsäker sugrörsöppning, en drickpip och ett helt förseglat lock. Det ergonomiska handtaget med komfortgrepp gör den lätt att bära och den smala basen passar de flesta mugghållare i bilar. Endast handtvätt. BPA-fri. Kapacitet: 900 ml. Inklusive FSC®-certifierad kraft presentförpackning Totalt återvunnet material: 36 % baserat på produktens totala vikt.
• Perfekt tryckyta för din logotyp
• Perfekt gåva
• Stor kapacitet
• Tillverkad av bevisat återvunnet material
• Levereras i presentförpackning
1.84 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 153,00 | 149,00 | 144,00 | 140,00 | 138,00 | 135,00 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P437.3201 |
| Storlek | 14.6 x 24.3 x ø 7 cm |
| Vikt | 374g |
| Tryckyta | 30 x 80 mm |
| Material | Återvunnet rostfritt stål,PP |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Bisfenol A-fria material används, Överensstämmelse med direktiv 1935/2004/EC & 2020/1245 om livsmedelssäkerhet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4930 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |