Powerbank på hela 10.000mAh och utrustad med PD snabbladdning med 22,5W. Enkel och smidig att ta med sig när man är på språng. Ingen kabel behövs då både lightning och type c kabel finns inbyggd i denna powerbank. Powerbanken har även en display som visar batteriprocenten.
Samtliga av våra laddare har skydd mot överladdning, kortslutning samt överspänning, vilket skyddar både laddare samt enheten som laddas.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 401,82 | 374,55 | 352,73 | 345,45 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Artikelnummer | 5314-00.001 |
| Material | ABS |
| Vikt | 196g |
| Storlek | 140x62x28mm |
| Effekt | 10.000mAh |
| Tryckyta | 50x10mm |
| Tryckmetoder | Silk |
| Förpackning | 50st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |