Laddningskraft i en elegant design. Urban Vitamin Goleta är en 2-i-1 magnetisk trådlös laddare på 15 W med en utdragbar USB-C-kabel på 65 cm, som kombinerar trådlös laddning och trådlös bekvämlighet i en kompakt, bärbar lösning. Oavsett om du laddar din telefon, iWatch eller båda, erbjuder Goleta den flexibilitet och effektivitet du behöver. Med en superstark magnetisk anslutning som håller din telefon säkert på plats samtidigt du kan ladda trådlös på upp till 15 W för telefoner, med flera utgångsalternativ (10 W, 7,5 W, 5 W) beroende på din enhet. Den trådlösa utgången på 2,5 W för iWatch säkerställer att din smartwatch också förblir laddad. Den utdragbara RTPE-kabeln garanterar trasselfri, enkel förvaring medan du laddar, och med en ingång på 9 V/3 A USB-C levererar den effektiv ström till alla dina enheter. Goleta är tillverkad av RCS-certifierade (Recycled Claim Standard) RABS-material. Urban Vitamin-produkter är tillverkade utan PVC och förpackade i plastreducerade förpackningar.
• Med integrerad utdragbar USB C-snabbladdningskabel
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• Kraftfull 15 W magnetisk trådlös laddning
• PVC-fri
• 2 i 1 laddare
1.73 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 302,00 | 294,00 | 286,00 | 278,00 | 272,00 | 267,00 |
Urban Vitamin är ett high end elektronikmärke, speciellt framtaget för den generation som växt upp med en mobil livsstil. Vi står för innovativa produkter av hög kvalitet med längre hållbarhet än den genomsnittliga trenden. Genom att använda rena material med en ärlig historia.
| Artikelnummer | P309.5301 |
| Storlek | 7 x 7 x 2.8 cm |
| Vikt | 97.3g |
| Tryckyta | 30 x 10 mm |
| Material | Återvunnen ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/53/EU om radio- och telekommunikationsutrustningar, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 1455 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |