15W magnetisk trådlös laddare som ger dig möjlighet att ladda antingen din mobila enhet, öronsnäckor eller iWatch. Klicka helt enkelt på dem på laddaren och börja ladda. Tillverkad av återvunnen ABS och återvunnen TPE. Totalt återvunnet innehåll: 35% baserat på total produktvikt. RCS-certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja för återvunnet material. 120cm USB A till USB C-laddningskabel tillverkad av RCS-certifierad återvunnen TPE medföljer. Levereras i FSC®-förpackning. PVC-fri. Output 9V.2.2A Output klocka: 9V/0,4A, Output öronsnäckor: 9V/0,5A. Input 9V/3A.
• Kraftfull 15 W magnetisk trådlös laddning
• Laddar mobiltelefoner, airpods och iWatch
• 120cm lång kabel
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
0.99 KG
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P309.0101 |
| Storlek | 0.8 x ø 6.5 cm |
| Vikt | 56g |
| Tryckyta | 50 x 50 mm |
| Material | Återvunnen ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm, Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 766 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |