Njut av din favoritmusik med dessa Clam Fuse-hörlurar. Det balanserade ljudet är lämpligt för alla musikstilar.Reducera omgivande ljud med bara en knapptryckning. Mikrofonerna i öronkåporna känner av frekvenserna i det omgivande ljudet och producerar motsatta ljudvågor, så att du kan lyssna i tystnad. Bli ett med rytmen och upplev musik i alla situationer med ANC.Ambient Sound Mode förstärker det omgivande ljudet. Hör ljud ännu bättre, utan att ta av dig hörlurarna. Det bästa av två världar! Tack vare mikrofonen med Environmental Noise Cancelling kan du alltid ringa handsfree-samtal utan att bli störd.Ta av dig hörlurarna och musiken stannar automatiskt. On-ear-detektionen märker när du sätter på dig hörlurarna igen och ser till att musiken fortsätter där den slutade. Via Siri, eller Google Assistant för Android, har du handsfree-kontroll över din musik och dina telefonsamtal. Med 45 timmars speltid behöver du aldrig missa dina favoritlåtar igen. Lyssnar du med ANC är batteritiden 35 timmar. Få inte panik över ett tomt batteri, batteriet är fulladdat igen på bara 2 timmar!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 844,20 | 831,80 | 819,60 | 807,60 | 796,00 | 784,80 | 774,00 | 763,20 |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Artikelnummer | 49411-N0011 |
| Material | ABS, Silicone |
| Bredd | 170mm |
| Längd | 81mm |
| Höjd | 178mm |
| Vikt | 231g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 480mm x 305mm x 440mm |
| USB-Port | Type-C |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 49411-N0011 | 126 st |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |