Clam Core är dina dagliga over-ear-hörlurar med snygg design och bekväm passform. De är hopfällbara och roterbara, pausar automatiskt och återupptar spelningen när du tar av och på dem. Aktivera enkelt röstassistenten på din enhet. Gör kristallklara affärs- eller privata telefonsamtal tack vare ENC-mikrofonen. Njut av imponerande 45 timmars speltid, perfekt för resor eller kontoret. Med dessa hörlurar ser du alltid bra ut.
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 650,20 | 640,40 | 631,20 | 622,00 | 613,20 | 604,40 | 596,00 | 587,80 |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Artikelnummer | 49735-N0011 |
| Material | Plastic |
| Bredd | 170mm |
| Längd | 77mm |
| Höjd | 177mm |
| Vikt | 292g |
| Ursprungsland | China |
| Farligt gods | Ja |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 460mm x 305mm x 430mm |
| Laddningstid | 3 |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 49735-N0011 | 462 st |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |