Den bärbara utomhus-högtalaren på 5 watt ger dig en fyllig ljudupplevelse med imponerande bas, blir varje utomhusupplevelse till en musikalisk fest. Det inbyggda 400mAh-batteriet ger långvarig speltid, medan den stänksäkra IPX4-designen skyddar mot lätt stänk och väderskiftningar. Med det praktiska bärbandet kan du enkelt bära eller hänga upp högtalaren och ta med dig musiken vart du än går.
| Antal | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 241,82 | 181,82 | 169,09 | 161,82 |
C TWO har allt inom elektronik och kännetecknas av sin service, innovation, design och kvalitet.
| Artikelnummer | 5351-00.001 |
| Material | ABS |
| Vikt | 169g |
| Storlek | 86x95x42mm |
| Tryckyta | Fullcolor imprint: 40x25mm |
| Tryckmetoder | Fullcolor imprint |
| Förpackning | 50st |
| Certifikat | CE, Rohs, EMC |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |