Organisera och bär med dig dina viktiga tillhörigheter med denna eleganta A4-portfölj. Utrustad med en praktisk pennhållare, rymlig ficka för papper och elastiska fack för både kort och telefon, har du allt du behöver nära till hands. Medföljande anteckningsblock har 20 linjerade sidor, perfekt för möten och idéer i farten. Det utbytbara anteckningsblocket förlänger produktens livslängd. Tillverkad av delvis återvunnen polyester och försedd med den klassiska matta Baltimore PU-beläggningen, är portföljen både ett stilfullt inslag på skrivbordet och en smidig följeslagare på språng. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen polyester. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 6 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Inklusive anteckningsbok
• Fack på insidan
• Mjukt PU-material
• Med pennhållare
• Perfekt för affärsmötet
2.81 KG
| Antal | 1 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 270,00 | 263,00 | 256,00 | 249,00 | 244,00 | 239,00 |
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Artikelnummer | V7720101 |
| Storlek | 24 x 3.5 x 33 cm |
| Vikt | 632g |
| Tryckyta | 150 x 200 mm |
| Material | Polyester |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2002/61/EC om användning av azofärgämnen, Överensstämmelse med kadmiumdirektivet 91/338/EC, Överensstämmelse med direktiv EN 14184-1 om formaldehyd, Överensstämmelse med USA:s regler om blyhalter, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2764 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |