Breevia är en unik och mångsidig flytande luftfuktare som förvandlar vilket glas vatten som helst till din personliga luftfuktare. Den är kompakt och enkel att använda och utformad för att förbättra luftkvaliteten och skapa en hälsosammare miljö, både hemma och på jobbet. Breevia har ett uppladdningsbart USB-C-batteri som räcker i upp till 6 timmar på en enda laddning och laddas på bara 2 timmar för extra bekvämlighet.. Tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard för att verifiera återvunnet innehåll i en produkt genom hela leveranskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 51 % baserat på produktens totala vikt. Produkten och tillbehören är PVC-fria och förpackade i FSC®-certifierad förpackning.
• Uppladdningsbart batteri
• 6 timmars speltid
• Type C input
• Tillverkad av certifierat återvunnet material
• PVC-fri
• Flytande luftfuktare
0.83 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 197,00 | 191,00 | 186,00 | 181,00 | 177,00 | 174,00 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P457.0219 |
| Storlek | 3.3 x ø 6.9 cm |
| Vikt | 55g |
| Tryckyta | 40 x 10 mm |
| Material | Återvunnen polypropen,Glasfiber |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med batteridirektivet 2006/66EC, Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Överensstämmelse med direktiv EN62133 om alkaliska batteriers säkerhet, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Överensstämmelse med direktiv EN60950-1 om skydd mot elolyckor och elektriska risker, Begränsad i Stockholmskonventionen, EU/UK PoP-förordning, REACH-förordning (EG) nr 1907/2006, totalt fluor mindre än 50 ppm |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 2104 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |