En parfymljus i glas med doften Sage 36 från märket JANZEN. Fyll ditt hem med ljus, stämning och din favoritdoft. Skapar sinnesro och ger en extra dimension till din inredning. Tack vare det naturliga vaxet frigörs doften långsamt. Parfymen Sage 36 är frisk, kryddig och aningen jordnära. Doften inleds med eukalyptus, rosmarin och tall: kraftfull, grön och omedelbart uppfriskande. Som att besöka en bastu en kall dag mitt i en tallskog. Därefter följer cederträ, jasmin och en aning havssalt, vilket ger helheten en mjukhet med en lätt, frisk twist. Basen består av tonkaböna, rökelse och bärnsten. Den perfekta kombinationen av värme och trä för att balansera doften. En tuff doft med djup. Per styck i en presentförpackning.
| Antal | 1 | 18 | 90 | 180 | 450 | 900 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 222,97 | 201,72 | 197,50 | 191,08 | 186,70 | 180,28 |
| Artikelnummer | 1505132-002 |
| Material | Glass |
| Längd | 8.3 cm |
| Diameter | 0 cm |
| Vikt | 588 g |
| Volym | 675.122 m3 |
| Diskmaskinssäker | Tål inte diskmaskin |
| Batterier | Inkluderar inte batterier |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |