Muse brödrost är den perfekta blandningen av stil och funktionalitet, tillverkad av elegant rostfritt stål. Den här lättanvända brödrosten är utformad för att rosta två brödskivor åt gången och är perfekt för en snabb frukost eller ett gott mellanmål. Med sex inställningar för bryningstemperatur har du fullständig kontroll över ditt perfekt rostade bröd, medan centreringssystemet säkerställer att även de tjockaste skivorna rostas jämnt. Den praktiska utdragbara smulbrickan gör rengöringen enkel, medan den upplysta strömbrytaren gör att du med ett ögonkast kan se när brödrosten används. Den automatiska stoppfunktionen garanterar säkerheten, medan den variabla rostningskontrollen erbjuder funktioner för avbrytning, avfrostning och uppvärmning. Sladdförvaring håller dina bänkskivor snygga och organiserade. Komplettera din frukostrutin med den snygga och funktionella Muse brödrosten!
| Antal | 10 | 25 | 50 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 2500 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 703,20 | 692,60 | 682,40 | 672,60 | 662,80 | 653,60 | 644,60 | 635,80 |
I detta väldigt breda sortimentet hittar du bland annat pennor, kassar, sportflaskor, giveaways och mycket mer av hög kvalité.
Våra produkter är noga utvalda och testade av våra produktspecialister. Ett brett urval av trycktekniker är en av våra främsta kvaliteter och vi uppdaterar och utökar hela tiden vår maskinpark.
Vi är för tillfället specialiserade inom inte mindre än 9 olika trycktekniker.
| Artikelnummer | 55023-N0005 |
| Material | Stainless Steel |
| Bredd | 173mm |
| Längd | 260mm |
| Höjd | 200mm |
| Vikt | 1280g |
| Ursprungsland | China |
| Product Compliance | https://toppoint.sirv.com/Declaration/LT55023.pdf |
| Farligt gods | Nej |
| Expressleverans | Nej |
| Förpackningsmått | 640mm x 407mm x 224mm |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Lagersaldo 55023-N0005 | 69 st |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |