Skapa en mysig atmosfär med vår bordslampa. Tillverkad av metall och återvunnen ABS. Lampan har en lystid på upp till 8 timmar. Växla enkelt mellan varmt ljus, vitt ljus och varmvitt ljus med touchknappen och justera ljusstyrkan med en lång tryckning. Laddas via USB-C, kabel medföljer. Denna produkt är tillverkad av RCS-certifierad återvunnen ABS. RCS (Recycled Claim Standard) är en standard som verifierar det återvunna innehållet i en produkt genom hela leverantörskedjan. Totalt återvunnet innehåll: 11 % baserat på produktens totala vikt. Certifierad av Control Union, CU1162221.
• Lätt att ta med
• Fungerar upp till 8 timmar på en laddning
• Inklusive manual
• Snygg design
• Justerbar ljusstyrka
2.46 KG
Vinga fokuserar på smarta och snygga produkter för hem och friluftsliv. Design, funktionalitet och miljö är vad som styr processen att ta fram nya produkter och gåvor för anställda och kunder på företag. Produkterna kommer alltid fint förpackade. Vinga skapar minnen!
| Artikelnummer | V5130011 |
| Storlek | 9 x 9 x 21.5 x ø 9 cm |
| Vikt | 296.5g |
| Tryckyta | 50 x 50 mm |
| Material | Järn,ABS |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 2014/30/EU om elektromagnetisk kompatibilitet, Överensstämmelse med direktiv 2011/65/EC & 2015/863 om begränsning av användningen av vissa farliga ämnen, Säkerhetsdatablad finns, Överensstämmelse med PAH-halter i REACH och ZEK 01-4-08, Överensstämmelse med direktiv om ftalatinnehåll, Överensstämmelse med direktiv UN38.3 om säkerhet vid transport av batterier, Lufttransportcertifikat för flygförsändelser, Fritt från klorparaffiner med medellång eller kort kolkedja, Certifikat för Recycled Claim Standard, Överensstämmelse med direktiv EN 62471 om fotobiologisk säkerhet hos lampor och lampsystem |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| Information | true |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us, https://vinga.com/eu/Contact product@xdconnects.com, info@vinga.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 3098 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |