Lyxigt första hjälpen-kit i vattenavvisande nubuck-PU-material som är både snyggt och praktiskt. Materialet är lätt att rengöra och vattenavvisande, vilket gör det perfekt för användning på språng. Innehåll: 1 st PBT-bandage, 1 st PBT- och kompressbandage, 1 st triangelbandage, 1 st mun mot mun-mask, 1 par handskar, 1 st tejp, 3 st säkerhetsnålar, 1 st sax, 10 st plåster och 4 st sårservetter. Allt innehåll enligt direktiven för medicintekniska produkter: 93/42/EEG och EU (2017/745), EN ISO 13485:2016. Allt innehåll (förutom såkerhetsnålar och sax) förpackat i papperspåse märkt med alla obligatoriska märkningar som som krävs för EU-lagstiftning, till exempel Bäst före-datum, CE, LOT-nummer. Totalt återvunnet innehåll: 24% baserat på total produktvikt. RCS certifiering säkerställer en helt certifierad leveranskedja av de återvunna materialen.
1.86 KG
| Antal | 1 | 100 | 250 | 500 | 1000 | 1500 |
|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 226,00 | 220,00 | 214,00 | 208,00 | 204,00 | 200,00 |
Hög kvalitet till ett bra pris med CSR i fokus. De senaste trenderna med våra basprodukter som grund. Innefattar produkter inom 12 produktgrupper. Varje vecka släpper vi nyheter under XDCOLLECTION
| Artikelnummer | P265.411 |
| Storlek | 15.5 x 10 x 5 cm |
| Vikt | 153g |
| Tryckyta | 80 x 40 mm |
| Material | Återvunnen PU |
| Ursprungsland | CHN |
| Product Compliance | Överensstämmelse med direktiv 92/42/EC om medicintekniska produkter, Certifikat för Recycled Claim Standard |
| Spårbarhet | RCS Blended |
| Social Compliance | BSCI |
| GPSR-Information | https://www.xdconnects.com/en-gb/contact-us product@xdconnects.com |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
| Nuvarande | 4250 |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |