En rollup är en mycket populär reklamlösning. Detta är en av de mest kompakta formerna av reklam - den kännetecknas av stor användarvänlighet och enkel transport. Varje rollup består av grafik gömd i en aluminiumkassett och en tredelad ram förbunden med ett elastiskt band. Rollups är förpackade i eleganta, svarta väskor med ett bekvämt handtag.
Denna typ av rollups var gjord av mycket tjockare aluminium än sina föregångare. Det är en mycket stark, solid och stabil konstruktion, som kompletteras av en stor, förstärkt bärväska.
Fördelar:
- Tjock aluminiumprofil
- Bakre panelförstärkning med maststabilisator
- Grafiken är tryckt på en högkvalitativ 450 g PVC-banner
- Finns i olika storlekar
- 3M-tejp - säkrar grafikfästet till lindningssystemet
- Levereras separat i bärväskor
| Antal | 1 | 3 | 5 | 10 | 20 | 25 | 50 | 100 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| Pris/st | 1424,25 | 1410,80 | 1389,45 | 1368,52 | 1340,62 | 1312,52 | 1256,82 | 1203,77 |
| Variant | Antal |
|---|---|
| 85 x 200 cm | |
| 100 x 200 cm | |
| 120 x 200 cm | |
| 150 x 200 cm |
Ljusgrå (27)
| Artikelnummer | TR2355-27 |
| Material | Aluminium, 450g PVC banner |
| Höjd | 200 cm |
| Bredd | 85 cm |
| Storlek | 85 cmx200 cm |
| ProduktVikt (Netto/i kartong) | 2.7/2.7 |
| Kartongstorlek | 10 cmx10 cmx90 cm |
| Leveranstid | Ca 2 arbetsveckor |
| Ursprungsland | EU |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. Tryckkostnad förutsätter ett tryckfärdigt original. |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |