Bound för långsiktig prestanda. Utrustad med en ultra-greppig Michelin®-gummiyttersula, dämpande ETPU-mellansula och en skön OrthoLite® Hybrid-innersula kommer den här skon hålla dig på fötter för en lång tid framöver. En CORDURA re/cor™ ripstop-ovandel, återvunnenhälkappa och ett BOA® Fit System ser till att skorna sitter och skyddar fötterna medan den cleana monokroma färgen toppar av det med stil. ESD-funktion enligt EN IEC 61340-5-1:2016.Ovandel: CORDURA re/cor™ ripstop nylonSlitsula: Halk- och oljebeständig Michelin®-gummisulaMellansula: ETPUInnersula: OrthoLite® Hybrid-innersulaFunktion: BOA® Fit SystemLäst: NormalStorlekar: 35-48Skyddsklass: EN ISO 20347:2022 O2, SR, FO, HRO
| Antal | 1 |
|---|---|
| Pris/st | 1739,00 |
| Storlek | Antal |
|---|---|
| 36 | |
| 37 | |
| 38 | |
| 39 | |
| 41 | |
| 43 | |
| 45 | |
| 47 | |
| Normal 40 | |
| Normal 42 | |
| Normal 44 | |
| Normal 46 | |
| Normal 48 |
Off white/black
Solid Gear erbjuder skyddsskor som ligger i framkant när det gäller material och design. Vi kompromissar aldrig med kvaliteten och säkerställer prestanda genom innovation.
| Artikelnummer | 160103004 |
| EAN | 7332515636911 |
| Vikt | 0.8 kg |
| Ursprungsland | Vn |
| Längd | 380 mm |
| Bredd | 245 mm |
| Höjd | 133 mm |
| Volym | 12.38 l |
| Prisinformation | Alla priser är SEK exkl. moms. |
Vi på TNF har många års erfarenhet av profilreklam och i den djungel med 100 000-tals olika profilprodukter att välja bland så det kan ofta vara svårt att hitta rätt i profilprodukter utan professionell hjälp så ni får rätt produkt till rätt pris.
Det finns många klassiker inom presentreklam och profilkläder att välja på som exempelvis t-shirts, jackor, golfbollar, pennor, paraplyer som alltid kommer att vara bra profilreklam men för att hitta det som sticker ut är inte så lätt i det enorma utbud som finns och där kommer vi in i bilden och vi hjälper gärna till med att guida er rätt för att ni ska få den profilreklam som passar just ert företag.
För att kunna hjälpa er på bästa sätt så underlättar det om vi får information om hur er logo ser ut och vad ni har för budget samt vilken er målgrupp är. Därefter så kan vi snabbt återkoppla med förslag på olika profilprodukter som passar just ert företag.
| Vad | Antal | Pris/st | Total |
|---|---|---|---|
| {description} | {quantity} | {price_pcs} | {price_total} |
| TOTAL | {total} |